sayek89 napisał(a):

Można tu gdybać, ale co jeśli Genkov grał by z drugim napastnikiem w jednej linii, czy po prostu w systemie 4-4-2.
W poprzednim klubie właśnie grał w takim systemie i strzelił te 11 bramek. Jeszcze nie pora aby go rozliczać na prawdę, dajcie mu w spokoju grać.
|
A ktoś mu tu nogę podkłada?
Są piłkarze którzy mają "wejście smoka" jak Dzalamidze czy Hubnik i tacy jak Genkov. Z czasem Genkov może grać lepiej ale nie musi. Na ten wg mnie moment wygląda bardzo słabo fizycznie. Nie jest szybszy od wiekowego Żurawskiego. Jedyna jego przewaga nad bezproduktywnym Żurawskim to siła fizyczna. Powalczy w powietrzu, przytrzyma piłkę.... jak Zahorski w Górniku Zabrze. Na razie gra jak Zahorski. Ale jak odbuduje się fizycznie, co mam nadzieje nastąpi szybko, to może być drugim Kuźbą. Na to liczę. Natomiast nie mam wątpliwości że najwcześniej zacznie coś grać po najbliższej przerwie na reprezentację, czyli za miesiąc w meczu z Jagiellonią. Nie sądzę żeby wcześniej poprawił się wystarczająco fizycznie, choć gola zawsze może strzelić
