Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.03.2011, 18:25
Szykuje się nam fajny mecz w sobotę, pod względem sportowym oczywiście. Widzew to według mnie zdecydowanie groźniejsza drużyna niż Ruch. Oglądałem Widzew w meczu z Lechem i prezentowali się na prawdę dobrze. Naturalnie powinniśmy bez problemu wygrać, zwłaszcza grając u siebie, gdy walczymy o mistrza.
Odpowiedz cytując