Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8931
Stary 07.03.2011, 17:44
Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy mecz, bo będzie w nim sporo smaczków.
1. Ciekawe jak wygląda to klepisko w Białymstoku i czy da się na nim grać w piłkę.
2. W którą stronę powędruje Jagiellonia w tabeli, czy wróci na pozycję lidera, czy jednak zostanie tam gdzie jest.
3. Jak będzie wyglądała bez Grosickiego u siebie i czy Frankowski pokłócony z Probierzem wyjdzie w pierwszym składzie.
4. Jak zaprezentuje się Vuk Sotirovic, były gracz Śląska w Jagiellonii.

Wracając do tematu legijnej młodzieży to jednak nie można się zbytnio podpalać bo mamy przykład Borysiuka, który debiutował w wieku 16 lat w ekstraklasy, wchodził na ogony spotkań, ale szybko strzelił bramkę i jako bardzo młody gracz wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Podobna sytuacja była z dwa lata starszym Rybusem również z początku grającym ogony, ale po kilku świetnych meczach jako rezerwowy, paru bramkach w tym dwóch golach z Wisłą szybko stał się podstawowym lewym pomocnikiem.

Dlatego Wolski, który skończył dopiero 18 lat powinien być wprowadzany spokojnie do składu, najpierw grając ogony, czy połówki spotkań, a może się okazać że jeszcze przed końcem tej rundy trafi do pierwszej 11-stki. Jeszcze jakieś szanse na błyśnięcie wśród młodzieży mają Żyro, Efir i Lisowski, ale jednak Wolski na chwilę obecną ma lepsze notowania, jest w gazie i nie ma takiej konkurencji w składzie. Zmiennika Radovica jak się patrzy.
Odpowiedz cytując