Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Rond
Member
Od: 01.2009
Offline
#
948
07.03.2011, 16:54
mateusz7
napisał(a):
kiedy mozna przez neta kupowac bilety?
Dzisiaj się pytałem. Pani w okienku mówiła, że prawdopodobnie od meczu z Jagiellonią (lub po), ale na oficjalne informacje trzeba czekać ze strony klubu . Na oficjalnej stronie klubu : )
Rond
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rond
Znajdź inne posty napisane przez Rond