|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline
|
|
wislak93 napisał(a): 
|
potrzebuje taniego noclegu(ok 30-40 zl za osobę) dla 3 osób najlepiej w okolicach stadionu. Znacie coś godnego uwagi?
|
http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik
|
|