Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
21085
07.03.2011, 16:15
potrzebuje taniego noclegu(ok 30-40 zl za osobę) dla 3 osób najlepiej w okolicach stadionu. Znacie coś godnego uwagi?
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93