aNouc napisał(a):

Bez zgody Maskaanta go nie sprowadzili.
A to że transfer raz wypali a raz nie jest czymś normalnym
|
spokojnie
Nie czas by Genkova oceniac jako niewypał czy wypał.
Ja wiem ze dupa boli jak Hubnik strzela, Dzalamidze strzela czy nawet Ślusarski strzela a Nasz nowy napastnik nie miał celnego strzału na bramkę i 2 wygrane główki,ale licze ze w trakcie rundy jak rozegra wiecej minut pozna lige,bedzie dobrze.
Szkoda tylko ze na ten moment sprawa wygląda tak, ze kupiliśmy napastnika, ale nie jest to typowy snajper którego każdy by chciał. No i jeszcze to,ze nie ma kto za niego wchodzić.
E: skeba :Hubnik wszedł z marszu a Genkov 2 miesiace nie grał w piłke. Ja widze różnice.