Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9685
Stary 07.03.2011, 15:24
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Bez zgody Maskaanta go nie sprowadzili.
A to że transfer raz wypali a raz nie jest czymś normalnym
spokojnie

Nie czas by Genkova oceniac jako niewypał czy wypał.
Ja wiem ze dupa boli jak Hubnik strzela, Dzalamidze strzela czy nawet Ślusarski strzela a Nasz nowy napastnik nie miał celnego strzału na bramkę i 2 wygrane główki,ale licze ze w trakcie rundy jak rozegra wiecej minut pozna lige,bedzie dobrze.

Szkoda tylko ze na ten moment sprawa wygląda tak, ze kupiliśmy napastnika, ale nie jest to typowy snajper którego każdy by chciał. No i jeszcze to,ze nie ma kto za niego wchodzić.

E: skeba :Hubnik wszedł z marszu a Genkov 2 miesiace nie grał w piłke. Ja widze różnice.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 07.03.2011 o godz. 15:43.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując