Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9675
Stary 07.03.2011, 14:06
MatMario napisał(a):Wyświetl post
O tak o nim zapomniałem, a jest to wzmocnie tak jak i nie przedłużanie kontraktu z Pawełkiem. Moja wina.

I jeszcze słowo o Čikoš'u i Bunozie w porównaniu do Kew. Oni są młodzi, Čikoš jest na razie tylko wypożyczony, więc jeszcze jakąś nadzieję można z nimi wiązać.
Są młodzi, ale już nie tacy bardzo młodzi.
Żaden ze mnie fizjolog, ale jak patrzę na nich obu - budowa, jak się poruszają itp. to Cikosa bym widział w biegach średniodystansowych, a Bunozę może grającego w kosza... nie w piłę. Może tu jest problem którego nie przeskoczą... coraz trudniej mi uwierzyć w to, że stać ich na więcej niż przeciętność i jakiś fajny mecz przez przypadek od czasu do czasu.
Odpowiedz cytując