Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9671
Stary 07.03.2011, 13:01
Oby Mały jak i Każdy Inny Wiślak rozwijał się, grał zawsze na swoim najwyższym poziomie który da nam seryjne MP, min. grupę LM i inne cuda i cementował, a nie kwasił atmosferę w drużynie. Wtedy niech gra u nas do 40, na chwałę Wisły. Chyba o to nam wszystkim- kibicom Wisły chodzi.
No i jeszcze w miarę godna reprezentacja klubu na codzień (jak chlanie to dyskretne i nie za często, zero akcji typu Nikola, Kali...)

Wjeżdżam na Basałaja bo 7 miesięcy jego rządów kończymy z jednym potencjalnym wzmocnieniem (Meliksonem), mega nieporozumieniami (Branco, Boukhari), zawodnikami ani na plus ani na minus typu Paljić i panami przy których postawie mocny znak zapytania Kew, Genkov. 7 miesięcy w których to nie znaleziono sponsora na koszulki, nie sprzedano więcej karnetów niż w okresach wcześniejszych, frekwencja jest mocno niepokojąca a jego chyba największą zasługą jest jak sam mówi że nie ma przekleństw na stadionie bo to uzgodnił z kibicami...[/QUOTE]

Jeszcze Pareiko jest lepszy niż poprzednik moim zdaniem. Obyśmy choć na 1,5 roku mieli tu spokój.
Do tego co napisałeś dodam graczy, którzy nie wiem po co tu są - Bunoza, Cikos no i Rios. B&C - grajki na poziomie może ZL albo Widzewa i tak już zostanie. Rios... to ile trzeba za niego dopłacić?
Co do reszty trzeba się z Tobą zgodzić. Sprawy z bazą treningową też chyba jak dotąd niezbyt...
Ostatnio edytowane przez arti : 07.03.2011 o godz. 13:08.
Odpowiedz cytując