Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9670
Stary 07.03.2011, 13:00
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ostro bredzisz.... Melikson jeśli chodzi o robienie gry to grał lepiej niż Małecki, Genkov wykonywał dobrą robotę, a Jaliens moim zdaniem gra przyzwoicie momentami dobrze lecz nadal wiem, że to nie wszystko na co go stać. Na pewno jest teraz naszym najlepszym obrońcą.

Nie rozumiem dlaczego wjeżdżasz na Basałaja, mu chodzi o to aby zawodnik był ambitny bo tylko w ten sposób może się rozwijać.
Patryk gra bardzo efektywnie bo jak do tej pory to w każdym meczu ma udział przy golach i o to chodzi.

Przypominam tylko że Jaliens miał dość dużą przerwę w grze bo ostanie miesiące spędził na ławie, z każdym meczem powinien grać lepiej i moim zdaniem tak jest. Przypominam jeszcze, że on przyszedł za darmo. Media też ostrą nagonkę na niego robią bo jak to reprezentant Holandii przecież błędów popełniać nie może...

A wymienianie zawodników w liczbie mnogiej nie wiem czemu ma służyć, dla mnie to chamstwo i nic więcej.
Wjeżdżam ostro bo widziałem tutaj pieśni pochwalne dla piłkarzy sprowadzonych jak jeszcze piłki nie kopnęli prosto.

Wjeżdżam bo widzę pisanie że się jeszcze rozegra, że ma potencjał jak zagrał w dwóch meczach i jak jest przy piłce to serce mocniej bije. Najlepszym obrońcą na te chwilę dla mnie jest Chavez. Nie gra bo plac ma sprowadzony przez trenera rodak, tyle w temacie.

Melikson robi grę a bramki strzela lub wypracowuje Małecki, taka jest między nimi różnica. O Meliksonie się pisze tylko dobrze o Małeckim koślawo.

Wjeżdżam na Basałaja bo 7 miesięcy jego rządów kończymy z jednym potencjalnym wzmocnieniem (Meliksonem), mega nieporozumieniami (Branco, Boukhari), zawodnikami ani na plus ani na minus typu Paljić i panami przy których postawie mocny znak zapytania Kew, Genkov. 7 miesięcy w których to nie znaleziono sponsora na koszulki, nie sprzedano więcej karnetów niż w okresach wcześniejszych, frekwencja jest mocno niepokojąca a jego chyba największą zasługą jest jak sam mówi że nie ma przekleństw na stadionie bo to uzgodnił z kibicami...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując