skeba napisał(a):

|
Genkov wykonuje dobrą robotę ? My kibice nie pamiętamy już, co oznacza dobry napastnik i dlatego nie dziwmy się, że niektórym do dobrej gry wystarczy bieganie za piłką. Taka jest prawda, ze Bulgar sobie biega, walczy i nic z tego nie ma. Ja też chętnie mogę sobie pobiegać za piłką, czasami sklepię z kimś i fanfary dla mnie
|
Obejrzyj druga bramke Jirsaka i zobacz, jaki w niej udzial mial Genkov. Oczywiscie kluczowy byl swietny strzal Czecha, ale nie mozna odejmowac tutaj roli Genkovowi, ktory zaabsorbowal uwage dwoch obroncow wyjsciem do glowki, po czym drugi obronca byl spozniony do Jirsaka.