zim zum napisał(a):

|
Jaliens momentami wygląda jak Kowalski.
|
Ja tam nie widzę różnicy w aktualnej dyspozycji, poza tym, że o Jaliensie wiemy, że może grać dużo lepiej, a o Kowalskim, że raczej wyżej nie podskoczy.
Mam nadzieje, że Sobol z Wilkiem zgniotą tego Dżamalidze, bo aż boje się pomyśleć, co zrobi z Jailensem jak go zacznie kiwać. Najlepiej, żeby nawet nie zaczął
