Oldpara napisał(a):

Cytat który zapodał emj10 powyżej dobitnie pokazuje w jakiej dupie jesteśmy/byliśmy z bazą treningową.
Jeszcze parę lat temu wszystkie drużyny, łącznie z Legią, Wisłą i Lechem miały infrastrukturę na aktualnym poziomie Polonii Bytom. Teraz też jest nie jest różowo, ale przynajmniej stadiony i zaplecze zostało pobudowane, i nie są to blaszane baraki ale eleganckie kompleksy z restauracjami, salonami masażu niedaleko boiska - na takim obiekcie fajnie zostać godzinę dłużej i poćwiczyć np. wolne, czy dośrodkowania. Rzeczywiście jak drużyna jest dowożona gdzieś autokarem bo najbliższe zielone boisko terningowe jest 20 km do stadionu, to nie sprzyja to indywidualnym cyklom terningowym i szlifowaniu jakiść elementów.
|
To prawda.
Inna sprawa, że taki Rzeźniczak ma chyba jakichś kumpli. Podjechać na jakieś boisko i powrzucać pół godzinki-godzinkę 2-3x w tygodniu. Wszak marzy mu się jakaś Francja/EN/ES i kaska 3x większa niż w Legii?