Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8925
Stary 07.03.2011, 12:48
Zamnkęli im trybunę. Szczerze to rozumiem to. Co innego ich odpalanie, a co innego rzucanie.Widzew zrobił tydzień temu siarę całemu ruchowi kibicowskiemu w Poznaniu, a teraz Legia. I jak niby chcecie walczyć o race na stadionie jak pokazujecie co chcecie nimi robić?
Odpowiedz cytując