|
Zamnkęli im trybunę. Szczerze to rozumiem to. Co innego ich odpalanie, a co innego rzucanie.Widzew zrobił tydzień temu siarę całemu ruchowi kibicowskiemu w Poznaniu, a teraz Legia. I jak niby chcecie walczyć o race na stadionie jak pokazujecie co chcecie nimi robić?
|