Cytat który zapodał
emj10 powyżej dobitnie pokazuje w jakiej dupie jesteśmy/byliśmy z bazą treningową.
Jeszcze parę lat temu wszystkie drużyny, łącznie z Legią, Wisłą i Lechem miały infrastrukturę na aktualnym poziomie Polonii Bytom. Teraz też jest nie jest różowo, ale przynajmniej stadiony i zaplecze zostało pobudowane, i nie są to blaszane baraki ale eleganckie kompleksy z restauracjami, salonami masażu niedaleko boiska - na takim obiekcie fajnie zostać godzinę dłużej i poćwiczyć np. wolne, czy dośrodkowania. Rzeczywiście jak drużyna jest dowożona gdzieś autokarem bo najbliższe zielone boisko terningowe jest 20 km do stadionu, to nie sprzyja to indywidualnym cyklom terningowym i szlifowaniu jakiść elementów.
A co do Skorży - nie wiadomo jak to się skończy, ale generalnie przebudowa Legii idzie raczej w dobrym kierunku. Nawet okienko transferowe pokazało, że sie chłopak w końcu na błędach uczy i podobno zablokował cały szrot jaki mu podsuwano, i zdecydował sie dopiero na Hubnika w ostatniej chwili. Z zaciągu letniego tylko Vrdoljak był sensowny, reszta mogłaby grać co najwyżej w GKS Bełchatów, czy innym Zagłębiu Lubin. Usunięto z drużyny tkankę rakową (Iwański, Giza, Szala, Mięciel) a z tych co zostali wyciśnięto absolutnego maksa (albo nawet nie wiem, czy nie wiecej - taki Rzeźniczak wygląda jak na jakichś prochach wspomagających

)
Swoją drogą - jeszcze po 2-3 takich Hubników/Meliksonów/Rudnevsów w każdej ekipie i na prawdę możemy powiedzieć, że poziom drużyn czołówki rośnie, a nie obniża się.