Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12017
Stary 07.03.2011, 12:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Jarek powiedział, że nie będzie premierem. Ja pamiętam to dobrze

Nie strasz tymi 50%, bo primo to małe realne bez nadejścia jakiejś katastrofy polityczno-gospodarczo w naszym kraju, a secundo w normalnej sytuacji nie ma szans na zdobycie takiego wyniku zw względu na małe zdolności do poszerzenia elektoratu. Mogą zdobyć w tej chwili do 35%, ale nie więcej.
Dlaczego strasz? Boisz się Jarka? Nie rozśmieszaj mnie. Benzyna chleb i cukier po 5 złoty to dla Ciebie nie katastrofa? Przecież Tusk straszył że rządy Kaczyńskiego do tego doprowadzą, a tu taki paradoks Kaczyński nie rządzi a krakanie Tuska się spełnia. Jak ktoś ma na utrzymanie 1000 miesięcznie to kilka miesięcy wytrzyma ale w końcu się zdenerwuje
i straszeniem Jarkiem nikt go nie uspokoi. Zwłaszcza że za rządów PiS chleb ani cukier nie kosztował 5 zł.

Nie ma zdolności poszerzenia elektoratu? Już się o to nie martw, instynkt samozachowawczy ludzi się tym zajmie. A jak jeszcze przed wyborami nastąpi powrót PJNowców z obawy wiadomej, to 50 % w cuglach. Pamiętaj że Jarek pół roku temu dostał 47%.
Hej Nasz TS !!