Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 07.03.2011, 12:00
Wisła - Boruta 6:5 (+foto)

W meczu 16 kolejki Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu Wisła Krakbet Kraków pokonała Auto-Mark Borutę Zgierz 6:5.

http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/wisla-boruta-6-5

I na szczęście, wbrew obawom hala nie świeciła pustkami. Na mecz z Kupczykiem powinno być lepiej z dojazdem, ale to jeszcze jest czas, będzie wiad.
Odpowiedz cytując