Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 07.03.2011, 11:49
Wiślak ASR napisał(a):Wyświetl post
P.S. Co do rozgrywania, to trochę śmieszy mnie że właśnie na nim ciąży ta robota. Niech Kew rozgrywa, skoro Bunoza nie potrafi. Jest też bardziej doświadczony. DLaczego tego nie robi?
Nie zgodze sie z toba , poniewaz Kew probowal rozgrywac , tylko byl taki maly duzy problem , nie bylo komu bo prawie kazdy byl za przeciwnikiem i nie mial komu dograc , z kazdym meczem Kew probuje wychodzic z pilka i dograc. Bunoza jak ma pilke to ino patrzy zeby wyjebac , ok rozumiem pozbyc sie jej ale z glowa nie jeb do przodu i strata.

W meczu rzucalo sie w oczy to ze nie bylo komu dograc jak np: Kew stal na polowie boiska , albo Ruch tak dobrze byl ustawiony , albo my nie umielismy sie wystawic.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując