Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12015
Stary 07.03.2011, 11:44
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Jarek powiedział, że nie będzie premierem. Ja pamiętam to dobrze

Nie strasz tymi 50%, bo primo to małe realne bez nadejścia jakiejś katastrofy polityczno-gospodarczo w naszym kraju, a secundo w normalnej sytuacji nie ma szans na zdobycie takiego wyniku zw względu na małe zdolności do poszerzenia elektoratu. Mogą zdobyć w tej chwili do 35%, ale nie więcej.
Jak cukier będzie po 10 zł a benzyna po 8 zł, to będzie 50%.

Co do zamrażarki, to akurat jej nie miałem na myśli, bo to stara śpiewka. Zresztą, moim zdaniem to należałoby zbadać konstytucyjność takich praktyk i przepisów, które na to pozwalają. Co do pozostałych kwestii (zwłaszcza składy komisji itp., to jak najbardziej).

ps. Drozdowi chodziło o 2007 r., a nie o 2005 r., kiedy JK rzeczywiście tak powiedział i słowa dotrzymał - premierem został Marcinkiewicz. A to, że później zmieniły się okoliczności, to inna kwestia - przecież JK nie obiecywał, że nigdy nie zmieni Marcinkiewicza.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 07.03.2011 o godz. 11:46.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa