Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 07.03.2011, 11:42
Fuks napisał(a):Wyświetl post
tyle że tam połowa przychodzi za darmo, a klub zarabia na żarciu i pamiątkach.
Co to za argument? To u nas tak nie wolno? U nas trzeba dowalić cenę za bilet i usprawiedliwiać ją "walką o mistrzostwo". Bo o żarciu i pamiątkach nikt nie pomyślał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując