Fuks napisał(a):

|
tyle że tam połowa przychodzi za darmo, a klub zarabia na żarciu i pamiątkach.
|
Co to za argument? To u nas tak nie wolno? U nas trzeba dowalić cenę za bilet i usprawiedliwiać ją "walką o mistrzostwo". Bo o żarciu i pamiątkach nikt nie pomyślał.