Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12014
Stary 07.03.2011, 11:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co by było jakby w 2007 Lech wybrał sobie Jarka. Efekt będzie taki ze PiS będzie miał 50 % iak Orban na Węgrzech.
Przecież Jarek powiedział, że nie będzie premierem. Ja pamiętam to dobrze

Nie strasz tymi 50%, bo primo to małe realne bez nadejścia jakiejś katastrofy polityczno-gospodarczo w naszym kraju, a secundo w normalnej sytuacji nie ma szans na zdobycie takiego wyniku zw względu na małe zdolności do poszerzenia elektoratu. Mogą zdobyć w tej chwili do 35%, ale nie więcej.