|
Przy Skorzy tak czesto jest. U Was tez przy tym trenerze ktos "eksplodowal", tutaj wypadlo na Rzezniczka. Nie widze w tym nic dziwnego.
Do kadry moze i sie nadaje na lawe, ale poczekac trzeba do konca sezonu. Piszczkowi w tej chwili moze czyscic buty.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|