yogul napisał(a):

przytoczę pewną wypowiedz pana Basałaja z ostatniego wywiadu :
"Życzyłbym sobie samych takich piłkarzy, dla których celem będzie gra np.: w Manchesterze United. Właśnie tacy ludzie mi imponują, bo mówienie o tym, że do końca życia chcę grać w Wiśle nie przekonuje mnie."
|
przytoczę wypowiedź Małeckiego
Cytat:
|
Chciałbym się oczywiście sprawdzić w silniejszej lidze, ale równie dobrze mogę zostać ikoną Wisły i podpisać z nią kontrakt na najbliższe 10, albo i 15 lat - wypalił "Mały",
|
Mały nie mówi" chcę grać w Wiśle do końca. Podkreśla jedynie, że gdy nie będzie miał szans zagrac w silnej lidze typu Premiership to zostanie w Wiśle. czyli powinien zaimponować Basałajowi bo ma ambicję zagrac gdzieś indziej niż nasza ekstraklasa.