Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12007
Stary 07.03.2011, 09:58
cortezz napisał(a):Wyświetl post
Katastrofa juz jest przeszloscia, a jej przyczyna? Przeciez tez jest znana.... niewlasciwa pogpda do odbywania takich podrozy, ale widze ze Ty tak jak Kaczynski uznasz sprawe za zamknieta dopoki nie stanie na twoim!!! Chcesz uslyszec, ze to byl zamach? Dobrze to byl zamach i Ciach bajera o katastrofie bo mi sie zygac chce juz tym pier.....niem o katastrofie i zamachach.

PS Tak znajomego zdzierze... Co teraz piszesz o jakis dziadkach czy parce, ktora przyjdzie ogladac mecz? znowu probujesz ludzi przekrecac? Musi wyjsc na Twoje? Minales sie z powolaniem, moze sprobuj sie skontaktowac z Kaczynskim wydrukuj mu jak pieknie go bronisz w sieci moze dostaniesz jakas fuche
Byles na meczu z Podbeskidziem? Widziales jak sie chlopcy napinali po strzelonej bramce?

PS2 Dlaczego mam nie porownywac do Niemcow czy Ruskich? Przeciez to analogia...
Kibicowales Amice w pucharach?
To nie jest miejsce na dyskusje o katastrofie.

Piszę o dziadkach czy parce bo piszę o kibicach którzy chcieliby przyjść na mecz swojej drużyny "przy okazji" wizyty u rodziny, wycieczki do Krakowa, czy jakiejkolwiek innej. Po prostu idą do kasy kupują bilet i dostają miejsce takie jakie im wypadnie i nie boja się ze sąsiad z miejsca obok zupełnie przypadkowy będzie miał do nich jakieś ale.

Dlatego ze jak wpadali do wsi Niemcy to zdarzało się że spędzali wszystkich do stodoły i podpalali stodołę, podobnie było z Ruskimi. Więc troche kulawa ta Twoja analogia.
Hej Nasz TS !!