Oldpara, z jednej strony masz rację. Jednak weź pod uwagę, że Cracovia to póki co śmiga na monocyklu z gwoździem w bieżniku i urwanym amortyzatorem

Z pewnością nie można ich jeszcze skreślać, niemniej sądzę, że mniejsza jest ich szansa na utrzymanie niż Lecha na tytuł. Zaznaczam przy tym, że moim zdaniem mistrzem będzie Wisła lub Legia.