Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8914
Stary 07.03.2011, 09:35
northrop napisał(a):Wyświetl post
Jedno drugiemu nie rowne. Lech jest przeciesz lepsza druzyna i naturalnie, powinno im latwiej isc odrabianie straty.

To tak jak na rajdach, jeden kierowca jedzie samochodem z napedem na cztery kola, inny na dwa kola. Obydwoje maja na starcie podobne szanse na zwyciestwo, ale to ten z lepszym samochodem, ma lepsze szanse na osiagniecie tego wyniku. Moze troche z dupy porownanie, ale mniej wiecej tak to wyglada.
Nie, no oczywiście złe porównanie. Lech musi rywalizować z Wisłą, Legią i Jagą które będą większość wygrywać (cztery koła), a Cracovia z Arką czy Polonią Bytom - czyli z zespołami które będą większość przegrywać (dwa koła).
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując