northrop napisał(a):

Jedno drugiemu nie rowne. Lech jest przeciesz lepsza druzyna i naturalnie, powinno im latwiej isc odrabianie straty.
To tak jak na rajdach, jeden kierowca jedzie samochodem z napedem na cztery kola, inny na dwa kola. Obydwoje maja na starcie podobne szanse na zwyciestwo, ale to ten z lepszym samochodem, ma lepsze szanse na osiagniecie tego wyniku. Moze troche z dupy porownanie, ale mniej wiecej tak to wyglada.
|
Nie, no oczywiście złe porównanie. Lech musi rywalizować z Wisłą, Legią i Jagą które będą większość wygrywać (cztery koła), a Cracovia z Arką czy Polonią Bytom - czyli z zespołami które będą większość przegrywać (dwa koła).