Oldpara napisał(a):

A propos utrzymania Cracovii - Pasy mają 8 pkt straty do miejsca zapewniającego utrzymanie - to dokładnie tyle ile ma Lech straty do lidera. Nie rozumiem, dalczego o Lechu mówi się, że włączy się w walkę o Mistrzostwo, a Cracovię skazuje się na pożarcie. Imho mają podobne szanse, a ja jakbym miał wybierać jedną z opcji - Lecha na tronie, czy Pasy zostają w Ekstraklasie, to wybieram utrzymanie sąsiadki
|
Jedno drugiemu nie rowne. Lech jest przeciesz lepsza druzyna i naturalnie, powinno im latwiej isc odrabianie straty.
To tak jak na rajdach, jeden kierowca jedzie samochodem z napedem na cztery kola, inny na dwa kola. Obydwoje maja na starcie podobne szanse na zwyciestwo, ale to ten z lepszym samochodem, ma lepsze szanse na osiagniecie tego wyniku. Moze troche z dupy porownanie, ale mniej wiecej tak to wyglada.