Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8912
Stary 07.03.2011, 08:36
Legia aktualnie wygląda na najpoważniejszego konkurenta Wisły w wyścigu o Mistrzostwo.
Skorża dobrze poukładał zespół, a gracze tacy jak Radovic, Kiełbowicz, Rzeźniczak czy Kucharski osiągnęli przy nim absolutnie szczytową formę. Powtarza się histora z Wisły, gdzie dopiero przy Skorży zaczęli grać jak gwiazdy Brożkowie, Zieńczuk czy Małecki.
Dobrze, że przynajmniej im transfery letnie nie wyszły, a szkoda, że kupili Hubnika, bo widać, że gość robi różnicę.

A propos utrzymania Cracovii - Pasy mają 8 pkt straty do miejsca zapewniającego utrzymanie - to dokładnie tyle ile ma Lech straty do lidera. Nie rozumiem, dalczego o Lechu mówi się, że włączy się w walkę o Mistrzostwo, a Cracovię skazuje się na pożarcie. Imho mają podobne szanse, a ja jakbym miał wybierać jedną z opcji - Lecha na tronie, czy Pasy zostają w Ekstraklasie, to wybieram utrzymanie sąsiadki
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując