http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7502
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Lech Poznań 0-1
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 0-1
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1-1
Korona Kielce - Polonia Bytom 1-0
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-0
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 1-1
Wisła Kraków - Widzew Łódź 1-0
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 0-1