Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2435
Stary 07.03.2011, 00:33
Odin napisał(a):Wyświetl post
Juz nawet w radiu sie z tego smieją Ja natomiast apeluje do moderatorów o otworzenie nowych działów politycznych
Przeciez to co wypisuje niejaki Drozd to wola o pomste do nieba, on jest niereformowalny, przynosi wstyd Armi Bialej Gwiady!!!
Jego teksty zalatuja mi wachaniem sie z Krawaciarzami i innymi wrogimi ekipami, masakra!!!
Odpowiedz cytując