Odin napisał(a):

Juz nawet w radiu sie z tego smieją Ja natomiast apeluje do moderatorów o otworzenie nowych działów politycznych
|
Przeciez to co wypisuje niejaki Drozd to wola o pomste do nieba, on jest niereformowalny, przynosi wstyd Armi Bialej Gwiady!!!
Jego teksty zalatuja mi wachaniem sie z Krawaciarzami i innymi wrogimi ekipami, masakra!!!