|
Przyszłość jest efektem przeszłości, jak sobie obciąłeś palec w przeszłości to w przyszłości nie będziesz go miał, choćby ci mówili nie myśl o przeszłości tylko o przyszłości, palec nie odrośnie.
Katastrofa będzie przeszłością jak się wyjaśni jej przyczyna. I będzie wiadomo jakie muszą być jej następstwa.
Czyli znajomego zdzierżysz ? Więc co ci przeszkadza nieznajomy jeżeli zachowuje się jak znajomy? Tzn nie prowokuje, czasem zaklnie jak Ty się cieszysz i siedzi zesrany kilka rzędów niżej. Celowo piszę ze siedzi bo to pewnie jakiś dziadek albo koleś z panną z głupa przyszli oglądnąć Legie na Wiśle bo akurat byli w Krakowie. Nie machają szalikami, nie krzyczą Legia gol, zwyczajnie oglądają mecz.
Byłeś kiedyś na meczu w okręgówce? Jest jedna trybuna na której siedzą wszyscy i nikt karetek nie wzywa.
I nie porównuj Warszawiaków do Niemców czy Ruskich z czasów II wojny światowej bo trochę przeginasz
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.03.2011 o godz. 00:34.
|