No no już się tak nie pucujcie ...

oprawa tak jak napisał kreseq czy ktoś, nic specjalnego z jasnym przekazem uderzajacym w rywala i tyle (ale + za piro)
"Bym ja chciał" przeczytać teraz co na temat derbów Warszawy i sytuacji w tabeli sądzi ten, który obwieścił MP Polonii Warszawa po drugiej kolejce ligowej
