Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9648
Stary 06.03.2011, 23:10
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Nie jest tak do końca. Nie wiem czy ktoś zauważył, zapamiętał. Była sytuacja gdzie Kirm w 2 połowie uderzał na bramkę Ruchu z kąta a gdyby dograł do Małego to on miałby do pustaka. Andraż zdecydował się na strzał a ten w swoim stylu machanie łapami i jakieś gadki pod nosem. Może i się zmienia, ale idzie to z oporem.
ale pierdzielisz
miał do niego zwykłe pretensje, że mu nie podał...
normalne, ale nie dla Was, forumowych znawców
Odpowiedz cytując