vip2008 napisał(a): 
a dzisiaj w godzinach wieczornych Nasz Dragan Paljic spacerował z żonką i z synkiem po Galerii krakowskiej..uśmiechnięty wyluzowany
|
Jakąś fajna ma żonkę  tak z ciekawości
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
|