Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie
Offline
#
9646
06.03.2011, 23:06
Można gdzieś obejrzeć ligę + extra w necie? Nie wiem gdzieś to jest nagrywane? Z góry thx za odp bo chcę Małego obejrzeć jak się pokazał a nie miałem czasu na żywo ;/
mikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikel
Znajdź inne posty napisane przez mikel