Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8906
Stary 06.03.2011, 22:27
Oprawa kozacka. Aż przyjemnie się ogląda mecz (nawet średni), na takim stadionie i w takiej atmosferze. Boss leci, jutro... :d, może Piechniczek pokaże na co go stac, skoro jest takim wirtuozem trenerki...
Odpowiedz cytując