Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11999
Stary 06.03.2011, 22:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tylko że pierwszy plakat to rzeczywistość, a drugi to wymysły, dokładnie jak przez ostatnie pięć lat. Czas to wreszcie dostrzec.
Czemu ty taki zakochany w tym karle jestes? Przeciez drugi plakat to 100% prawdy, ten koles sie pogubil.. Sciag te klapki z oczu wreszcie...

A wracajac do frekfencji na stadionie to klamiesz w zywe oczy koles...
Sam napisales o wielkiej satysfakcji gdyby Wisla wygrywala z Legia na naszym sektorze, a obok Ciebie stalby jakis Warszawiak!!! Wiec nie obracaj kota ogonem jak twoj ulubieniec na scenie politycznej.