Wyświetl pojedynczy post
Czachaa
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Tarnów - Mościce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9641
Stary 06.03.2011, 21:58
Wiecie przecież , że pospolite "pismaki" lubią czasami do wywiadów dorzucić coś od siebie - przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę , bo sam oglądałem Ligę + Ekstra i Smuda pozytywnie wypowiadał się o naszym zawodniku .
... " Grali fair, a tak grając, Bóg nie pozwolił im przegrać " ...
... " Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż , że się mylili " ...
Odpowiedz cytując