|
Wiecie przecież , że pospolite "pismaki" lubią czasami do wywiadów dorzucić coś od siebie - przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę , bo sam oglądałem Ligę + Ekstra i Smuda pozytywnie wypowiadał się o naszym zawodniku .
... " Grali fair, a tak grając, Bóg nie pozwolił im przegrać " ...
... " Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż , że się mylili " ...
|