SZYMEK_TSW napisał(a):

|
kreseq, a co to było że na stadionie cały czas jakiś kobiecy głos coś zapowiadał niczym na dworcu, bo było ciągle słychać w relacji telewizyjnej.
|
Hehe no dokładnie, przypomniał mi się koncert Big Four w ubiegłym roku na Bemowie

Metallica jeszcze nie zeszła ze sceny a tam zapuścili jakieś komunikaty przez głośniki. Może to taka Warszawska tradycja
