Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8901
Stary 06.03.2011, 21:44
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
kreseq, a co to było że na stadionie cały czas jakiś kobiecy głos coś zapowiadał niczym na dworcu, bo było ciągle słychać w relacji telewizyjnej.
Hehe no dokładnie, przypomniał mi się koncert Big Four w ubiegłym roku na Bemowie Metallica jeszcze nie zeszła ze sceny a tam zapuścili jakieś komunikaty przez głośniki. Może to taka Warszawska tradycja
Odpowiedz cytując