Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9637
Stary 06.03.2011, 21:36
Panowie co do tego czy Maly jest wychowankiem czy nie jest, to jak najbardziej jest. A no dlaczego? A dlatego, bo to w Wisle sie WYCHOWAL PILKARSKO. Sciagneli go tu za malolata i przeszedl przez praktycznie wszystkie grupy wiekowe jako zawodnik Wisly wiec jak najbardziej mozna uznac go za wychowanka Wisly.

Analogicznie mozna podac przyklad Messiego, tez jego pierwszym klubem byla druzyna w Argentynie, ale do Barcelony trafil juz w wieku 13 LAT i to wlasnie Barca uksztaltowala go pilkarsko, praktycznie wszystko zawdziecza Barcelonie (kuracja hormonalna itd) i spokojnie mozna powiedziec, iz Leo to wychowanek Barcy.
Odpowiedz cytując