|
Panowie co do tego czy Maly jest wychowankiem czy nie jest, to jak najbardziej jest. A no dlaczego? A dlatego, bo to w Wisle sie WYCHOWAL PILKARSKO. Sciagneli go tu za malolata i przeszedl przez praktycznie wszystkie grupy wiekowe jako zawodnik Wisly wiec jak najbardziej mozna uznac go za wychowanka Wisly.
Analogicznie mozna podac przyklad Messiego, tez jego pierwszym klubem byla druzyna w Argentynie, ale do Barcelony trafil juz w wieku 13 LAT i to wlasnie Barca uksztaltowala go pilkarsko, praktycznie wszystko zawdziecza Barcelonie (kuracja hormonalna itd) i spokojnie mozna powiedziec, iz Leo to wychowanek Barcy.
|