...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Nie jest tak do końca. Nie wiem czy ktoś zauważył, zapamiętał. Była sytuacja gdzie Kirm w 2 połowie uderzał na bramkę Ruchu z kąta a gdyby dograł do Małego to on miałby do pustaka. Andraż zdecydował się na strzał a ten w swoim stylu machanie łapami i jakieś gadki pod nosem. Może i się zmienia, ale idzie to z oporem.
|
Oj z oporem, z oporem

Nie mogłem się powstrzymać. Fajny podpis, rzuca się w oczy
To też widać, że starsi stażem zawodnicy Wisły z rezerwą podchodzą do zmiany i pozytywnych symptomów w zachowaniu Patryka, gdy one występują co pokazują choćby sytuacje kiedy drużyna celebruje strzelenie bramki. Sam sobie Patryk naskrobał. W każdym bądź razie jest lepiej jak było. Miejmy nadzieję, że to początek pozytywnej tendencji...