Colin napisał(a):

Natomiast też zauważam od momentu jak drużyna przyjechała ze zgrupowań zimowych, od początku rundy wiosennej pozytwną zmianę Patryka w zachowaniu wobec innych ludzi: piłkarzy przeciwnych drużyn, sędziów kończąc na kolegach z własnej drużyny. Mam nadzieję, że to początek jakiejś trwałej tendencji, że Patryk dorośleje i wyciąga wnioski z pożytkiem dla Wisły i Jego samego. Samego mnie to dziwi, bo nie przypuszczałem, nie wierzyłem, że taką zmiane zobaczę. Oby okazała się ona trwała, szczera, żeby nie była udawana ...
|
Nie jest tak do końca. Nie wiem czy ktoś zauważył, zapamiętał. Była sytuacja gdzie Kirm w 2 połowie uderzał na bramkę Ruchu z kąta a gdyby dograł do Małego to on miałby do pustaka. Andraż zdecydował się na strzał a ten w swoim stylu machanie łapami i jakieś gadki pod nosem. Może i się zmienia, ale idzie to z oporem.