Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9635
Stary 06.03.2011, 21:31
Colin napisał(a):Wyświetl post

Natomiast też zauważam od momentu jak drużyna przyjechała ze zgrupowań zimowych, od początku rundy wiosennej pozytwną zmianę Patryka w zachowaniu wobec innych ludzi: piłkarzy przeciwnych drużyn, sędziów kończąc na kolegach z własnej drużyny. Mam nadzieję, że to początek jakiejś trwałej tendencji, że Patryk dorośleje i wyciąga wnioski z pożytkiem dla Wisły i Jego samego. Samego mnie to dziwi, bo nie przypuszczałem, nie wierzyłem, że taką zmiane zobaczę. Oby okazała się ona trwała, szczera, żeby nie była udawana ...
Nie jest tak do końca. Nie wiem czy ktoś zauważył, zapamiętał. Była sytuacja gdzie Kirm w 2 połowie uderzał na bramkę Ruchu z kąta a gdyby dograł do Małego to on miałby do pustaka. Andraż zdecydował się na strzał a ten w swoim stylu machanie łapami i jakieś gadki pod nosem. Może i się zmienia, ale idzie to z oporem.
Odpowiedz cytując