Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9634
Stary 06.03.2011, 21:28
Jest wychowankiem, ale musiałbyś sobie sprawdzić w regulaminie na stronie pzpn na czym to dokładnie polega.
On po prostu trafił do nas w takim wieku że uznawany jest prawnie za wychowanka Wisły (musi mieć grajek trafiający do profesjonalnego klubu 13 czy 12 lat i on się załapał w tym przedziale), pisząc prostym językiem Suwałki nic mu nie dały, to Wisła go wyszkoliła i takie tam. Zresztą co za róznica, on tu trafił mając ledwo 13 lat, tuż to małe dziecko. I Wyobrażmy sobie sytuację że mając 32 gra w Wiśle dalej. Robi wrażenie.
Piłkarzem jak reszta z pewnością nie jest, ale to nie temat na internet. Wszystko zależy od działaczy.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 06.03.2011 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując