dawidTS napisał(a):

|
W Rosenborgu grał jako defensywny pomocnik
|
Bardzo ciekawe, jeśli można to poproszę o źródło, bo bez poparcia to taka sama farsa jakby przemianować internetowo Meliksona na libero. Traore dzisiejszym meczem po raz kolejny potwierdził, że jest gwiazdą naszej ekstraklasy. Szkoda tylko, że momentami nie miał z kim grać... Bo przez 70 min Lechia biła głową w mur, Bytom postawił zasieki obronne i tylko na tym był skupiony. Na szczęście strzelona bramka sprawiła, że gra w końcu wyglądała już znacznie lepiej.