Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8896
Stary 06.03.2011, 21:21
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
W Rosenborgu grał jako defensywny pomocnik
Bardzo ciekawe, jeśli można to poproszę o źródło, bo bez poparcia to taka sama farsa jakby przemianować internetowo Meliksona na libero. Traore dzisiejszym meczem po raz kolejny potwierdził, że jest gwiazdą naszej ekstraklasy. Szkoda tylko, że momentami nie miał z kim grać... Bo przez 70 min Lechia biła głową w mur, Bytom postawił zasieki obronne i tylko na tym był skupiony. Na szczęście strzelona bramka sprawiła, że gra w końcu wyglądała już znacznie lepiej.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując