Ustalone zostały zasady sprzedaży biletów na mecz Pucharu Polski z Wisłą Kraków, który odbędzie się w Bielsku-Białej 16. marca.
D7 marca rozpocznie się sprzedaż biletów w Pakiecie Małopolskim – bilet na mecz z Wisłą będzie dostępny tylko razem z biletem na spotkanie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (pakiet w cenie biletu na mecz II kategorii plus biletu na mecz w Wisłą).
Ceny biletów na mecz Pucharu Polski z Wisłą:
- sektor C – 80 zł
- sektory A, B, D i E – 35 zł
- trybuna odkryta –20 zł
- bilet ulgowy (trybuna odkryta) – 12 zł
Wiec bilety tylko w pakiecie niestety.
Ts Podbeskidzie vs Wisła Kraków ZAPOWIEDZ 1/4 Pucharu Polski 16.03.2011 Bielsko Biała
http://www.youtube.com/watch?v=YG4sdNSr6Ok