Wyświetl pojedynczy post
pabloo
Banita
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 06.03.2011, 21:07
Ustalone zostały zasady sprzedaży biletów na mecz Pucharu Polski z Wisłą Kraków, który odbędzie się w Bielsku-Białej 16. marca.
D7 marca rozpocznie się sprzedaż biletów w Pakiecie Małopolskim – bilet na mecz z Wisłą będzie dostępny tylko razem z biletem na spotkanie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (pakiet w cenie biletu na mecz II kategorii plus biletu na mecz w Wisłą).
Ceny biletów na mecz Pucharu Polski z Wisłą:
  • sektor C – 80 zł
  • sektory A, B, D i E – 35 zł
  • trybuna odkryta –20 zł
  • bilet ulgowy (trybuna odkryta) – 12 zł
Wiec bilety tylko w pakiecie niestety.

Ts Podbeskidzie vs Wisła Kraków ZAPOWIEDZ 1/4 Pucharu Polski 16.03.2011 Bielsko Biała

http://www.youtube.com/watch?v=YG4sdNSr6Ok
Ostatnio edytowane przez pabloo : 07.03.2011 o godz. 09:01.