Jurand napisał(a):

|
Wszystko fajnie, widać, że Mały zmienia podejście, powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego. Tylko małe 'ale'. Franek też mówił, że chce zostać w Wiśle do końca kariery i wiadomo jak to się skończyło. Być może w przypadku Małeckiego jest inaczej, chciałbym żeby tak było, ale radzę zachować dystans. Wiadomo jak to jest z zawodem piłkarza.
|
niech czyny mowią a nie słowa