Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9632
Stary 06.03.2011, 21:05
Jurand napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie, widać, że Mały zmienia podejście, powiem szczerze, że nie spodziewałem się tego. Tylko małe 'ale'. Franek też mówił, że chce zostać w Wiśle do końca kariery i wiadomo jak to się skończyło. Być może w przypadku Małeckiego jest inaczej, chciałbym żeby tak było, ale radzę zachować dystans. Wiadomo jak to jest z zawodem piłkarza.
niech czyny mowią a nie słowa
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując