Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 06.03.2011, 20:55
A nie będą później prowadzili osobnej sprzedaży? Szczerze mówiąc, mieszkam w Bielsku i chętnie bym sie wybrała na ten mecz, ale nie widzę sensu kupowania tego biletu w pakiecie, skoro i tak na mecz TSP - Nieciecza się nie wybiorę...