Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11991
Stary 06.03.2011, 20:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A te oszołomy spod pałacu to większość która domaga się godnego upamiętnienia największej tragedii państwa Polskiego po wojnie.
A Ty byłeś choć raz pod pałacem po 10 kwietnia, czy może czerpiesz te informacje tylko z zajawek w telewizji? Uwierz mi, że wrzucanie tego tłumu do jednego wora jest tak samo bezmyślne jak twierdzenie, że "obrońcy krzyża" naprawdę bronili krzyża, a towarzystwo z "Przekąsek Zakąsek" było wobec nich kulturalne. Tylko w pierwszych godzinach towarzystwo, które przyszło pod pałac miało moim zdaniem czyste intencje, a po pewnym czasie mogło być już więcej osób żądnych sensacji (studentów, uczniów i zwykłych przechodniów) niż tych co autentycznie przyszły oddać hołd ofiarom katastrofy stojąc w kolejce przez całą dobę. Także proszę bez uogólnień.