Wiślak-1990 napisał(a):

Wiem co masz na myśli to że on jest młody i nie wiadomo czy te jego słowa trochę nie są rzucane na wiatr,nie wiem tego ale jakoś wierze w to co mówi
PS:Jego wypowiedzi są zupełnie inne niż choćby rok temu widać że chłopak trochę wydoroślał