Dean napisał(a):

Kurde co powiedział, bo mi wyrwali TV dla Xfactor ...
|
Mały wyraził ogromną chęć zostania w Wiśle do końca kariery,porównał to do piłkarzy takich jak Totti w Romie i Gerrard w Liverpoolu.Powiedział że jeżeli tylko Bogdan Basałaj zaoferowałby mu kontrakt na 10-15 lat to by go podpisał z Wisłą.
Także mówił o ewentualnej grzez zagranicą,bardzo chętnie zagrałby w WEST HAM UNITED ale to w wypadku gdyby Wisła go nie chciała,widać że mały chciałby zabezpieczyć się też finansowo bo pewnie za wiele nie zarabia ale fakt że bardzo kocha Wisłę po raz kolejny pokazał i Chwała mu za to
Polecam zobaczyć ten odcinek bo moje słowa tego nie oddają
MAŁECKI 1906% KOLEJNA LEGENDA WISŁY ROŚNIE KTO WIE CZY NIE NAJWIĘKSZA