Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9625
Stary 06.03.2011, 20:36
Dean napisał(a):Wyświetl post
Kurde co powiedział, bo mi wyrwali TV dla Xfactor ...
Mały wyraził ogromną chęć zostania w Wiśle do końca kariery,porównał to do piłkarzy takich jak Totti w Romie i Gerrard w Liverpoolu.Powiedział że jeżeli tylko Bogdan Basałaj zaoferowałby mu kontrakt na 10-15 lat to by go podpisał z Wisłą.

Także mówił o ewentualnej grzez zagranicą,bardzo chętnie zagrałby w WEST HAM UNITED ale to w wypadku gdyby Wisła go nie chciała,widać że mały chciałby zabezpieczyć się też finansowo bo pewnie za wiele nie zarabia ale fakt że bardzo kocha Wisłę po raz kolejny pokazał i Chwała mu za to


Polecam zobaczyć ten odcinek bo moje słowa tego nie oddają


MAŁECKI 1906% KOLEJNA LEGENDA WISŁY ROŚNIE KTO WIE CZY NIE NAJWIĘKSZA
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 06.03.2011 o godz. 20:38.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując